Polityka prywatności

Serwis www.hpc24.pl wykorzystuje pliki „cookies”, które pozwalają na zapamiętanie wybranych informacji o jego użytkownikach i ich preferencjach. Za ich pomocą nie są przetwarzane lub przechowywane dane osobowe, a jedynie informacje pozwalające na:

  • Dopasowanie niniejszego serwisu do potrzeb użytkowników;
  • tworzenie statystyk oglądalności podstron serwisu;
  • dostosowanie części informacji wyświetlanych w serwisie i na stronach partnerskich do zainteresowań użytkownika.

Użytkownik, który nie życzy sobie wykorzystywania plików „cookies” w opisanym powyżej celu, ma możliwość skonfigurowania ustawień wykorzystywanej przeglądarki internetowej w sposób uniemożliwiający przechowywanie wspomnianych plików w pamięci komputera. W każdej chwili może również usunąć je ręcznie. W celu zapoznania się ze szczegółową instrukcją postępowania zalecamy odwiedzenie strony internetowej producenta używanej przeglądarki internetowej.

Horizon Personal Care Sp.z o.o gromadzi wyłącznie informacje o wykorzystywaniu niniejszego serwisu przez zapisywanie do logów systemowych danych technologicznych, takich jak data połączenia z niniejszym serwisem oraz adresu IP. Informacje te są wykorzystywane do celów wyłącznie administracyjnych i statystycznych i nie pozwalają na identyfikację pojedynczego użytkownika.

Dane te przechowywane są w specjalnej strefie bezpieczeństwa i mają do nich dostęp tylko i wyłącznie upoważnione osoby związane z serwisem www.hpc24.pl i zobowiązane są do zachowania uzyskanych informacji w tajemnicy. Stosownie do zapisu art. 18 ust. 6 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm), Horizon Personal Care Sp. z o.o. może zostać zobowiązana do wydania informacji zawartych w logach dostępowych (w tym w szczególności numeru IP komputera) uprawnionym na podstawie prawa organom państwa, , na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.

Horizon Personal Care Sp.z.o.o. jako administrator serwisu www.hpc24.pl nie ponosi odpowiedzialności za politykę ochrony prywatności innych stron internetowych, zarówno tych dostępnych dla użytkowników dzięki linkom umieszczonym na stronach serwisu www.hpc24.pl , jak i tych, które umieszczają linki do serwisu www.hpc24.pl.

Powyższe zasady zachowania poufności mogą ulec w przyszłości zmianom. O wszelkich zmianach użytkownicy zostaną zawsze poinformowani z wyprzedzeniem.

Wszelkie pytania i uwagi dotyczące warunków korzystania z portalu www.hpc24.pl oraz ochrony prywatności jego użytkowników można przekazać Horizon Personal Care Sp. Z o.o. korzystając z danych podanych w zakładce „kontakt”.