Strefa klienta

Rejestracja konta konsumenckiego

KontoDane osobowePromocja


Zgody na przetwarzanie danych:

Chcielibyśmy, żebyś mógł korzystać z przygotowanych (przez naszą Firmę oraz naszych Partnerów) specjalnie dla Ciebie promocji i ofert - żeby to zrealizować musimy mieć Twoją zgodę (możesz ją zawsze wycofać logując się do swojego konta lub kontaktując się z naszym Konsultantem). Twoje dane nie będą przekazywane innym podmiotom.

Treść zgody Tak/Nie
Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (w tym poczty elektronicznej) od Horizon Personal Care Sp. z o.o. . informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.  
Wyrażam zgodę na używanie przez Horizon Personal Care Sp. z o.o telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celach handlowych i marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne oraz zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.  
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu produktów Partnerów Horizon Personal Care sp. z o.o.  
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu własnych produktów i usług Horizon Personal Care sp. z o.o.  
Wyrażam zgodę i wnoszę o przekazywanie za pośrednictwem strony www.HPC24.pl lub pocztą elektroniczną informacji związanych z obsługą płatności realizowanych przez Horizon Personal Care sp. z o.o.